Praktijk / Werkbezoek Gambia
Ik ben Petra de Bruijn-Tissink, gediplomeerd medisch pedicure sport. Tijdens mijn pedicure behandeling geef ik advisering over de zelfzorg, de afwikkeling, schoenen, sokken, tapen en vetertechnieken en meer.
Als medisch pedicure sport ben ik geschoold in het behandelen van risicovoeten ( o.a. bij diabetes mellitis en reumatoïde artritis).
Locatie
Een lichte werkkamer met behandelstoel, compacte wachtruimte en toilet. Rollator-toegankelijk, begane grond.
* In de praktijk wordt gewerkt volgens geldende richtlijnen en protocollen.
Werkbezoek Gambia
In november 2024 heb ik met 3 collega’s, educatie en informatie over de diabetische voetzorg gegeven in Gambia. Tevens hebben we 3 dagen voetbehandelingen en wondbehandelingen uitgevoerd. Gezien de vele amputaties die uitgevoerd worden in Gambia is het geven van voorlichting aan de mensen en aan het personeel van de ziekenhuizen een essentieel onderdeel van de behandelingen.
In het overheidsziekenhuis in Banjul, in het hospital in Lamin en in de binnenlanden bij Kubarico. De mensen zijn arm, maar ook vrolijk, vriendelijk en dankbaar. Het was indrukwekkend en mooi werk.
Mijn collega’s en ik hebben een prachtige reis gemaakt, in Gambia, het was onvergetelijk!!
De opbrengst van de zelfgemaakte voet-crème in mijn praktijk wordt gedoneerd aan projecten en vrijwilligerswerk aan Gambia.













